rodzinne.com

Znajdziecie tu Państwo niezbędne informacje odnoszące się do tematyki spraw rodzinnych, w szczególności rozwodów, alimentów, podziałów majątków małżeńskich, władzy rodzicielskiej czy ustaleń i zaprzeczeń ojcostwa.

Stronę tę stworzyliśmy aby pomóc Państwu w przygotowaniu do spraw, które do przyjemnych nie należą i zazwyczaj dostarczają sporą dawkę emocji.

Ze swojej strony oferujemy Państwu - oprocz wyjaśnień podanych na stronie - naszą fachową pomoc w przygotowaniu pozwów, wniosków, apelacji jak również zapewniamy reprezentację Państwa w procesie sądowym.

Posiadamy bogate doświadczenie przede wszystkim w sprawach rozwodowych, podziałów majątków byłych małżonków oraz alimentacyjnych.

Kancelaria nasza mieści się w Warszawie oraz Starachowicach. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami na terytorium całego Kraju. Współpracujemy z adwokatami i radcami prawnymi w większości miast wojewódzkich.

Strona niniejsza jest częścią serwisu www.kancelaria-bjw.pl. Na stronie tej znajdziecie Państwo dokładniejsze dane dotyczące naszej kancelarii.

Strona główna Do pobrania Kontakt
Polityka cookies